Agenda

Maandag 2 april 2018
(B)-Amateurs/Sportklasse
Jeugd Cat. 5
Jeugd Cat. 6
Jeugd Cat. 7
Basisleden
Elite-Mannen/Beloften
62e Ronde van Werkendam
Zaterdag 7 april 2018
Jeugd Cat. 1
Jeugd Cat. 2
Jeugd Cat. 3
Jeugd Cat. 4
Jeugd Cat. 5
Jeugd Cat. 6
Jeugd Cat. 7
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse
Zaterdag 7 april 2018
Nieuweling-Meisjes
Handbiken (Mannen H4)
Handbiken (Mannen H1-2)
Handbiken (Mannen H3)
Handbiken (Mannen H5/O)
Handbiken (Vrouwen H1-5/O)
Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Rotterdam
Zaterdag 14 april 2018
Masters 30+
Funklasse
Amateurs
GP Middendelfland Maassluis
Zondag 15 april 2018
Jeugd Cat. 1
Jeugd Cat. 2
Jeugd Cat. 3
Jeugd Cat. 4
Jeugd Cat. 5
Jeugd Cat. 6
Jeugd Cat. 7
Junior-Vrouwen
Nieuweling-Meisjes
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn
Woensdag 18 april 2018
Junioren
Sportklasse
(A)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs
Grote Prijs Koppert Biological Systems Rotterdam
Donderdag 19 april 2018
Junior-Vrouwen
Junioren
Nieuweling-Meisjes
Nieuwelingen
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge
Zaterdag 21 april 2018 Meerkerk
Junioren
Arno Wallaard Memorial Junioren
Elite-Mannen
Arno Wallaard Memorial
Zaterdag 21 april 2018
Jeugd Cat. 1
Jeugd Cat. 2
Jeugd Cat. 3
Jeugd Cat. 4
Jeugd Cat. 5
Jeugd Cat. 6
Jeugd Cat. 7
Jeugdronde van de Bult Leiden
Zondag 22 april 2018
Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar)
Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar)
Nieuweling-Meisjes
Junior-Vrouwen
Marion Gödde Meisjesronde Dordrecht
Zondag 22 april 2018
Elite-Mannen/Beloften
34e Omloop van de Glazen Stad Kwintsheul
Basisleden
1e Open Westlands Kampioenschap voor Basisleden Kwintsheul
Vrijdag 27 april 2018
Jeugd Cat. 1
Jeugd Cat. 2
Jeugd Cat. 3
Jeugd Cat. 4
Jeugd Cat. 5
Jeugd Cat. 6
Jeugd Cat. 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Arkel
Vrijdag 27 april 2018
Sportklasse
Amateurs
Elite-Mannen/Beloften
Grote Ronde van 's-Gravendeel
Zondag 29 april 2018
Nieuwelingen
Sportklasse
Amateurs
Haagse Wielerdag


Nieuws

  • Overzicht NK Selectiewedstrijden jeugd zie Jeugd!

Zondag Morgen Competitie

25 maart 2018

Zondag Morgen Competitie
25-Mar De Coureur Vlaardingerdijk 5 Maassluis

8-Apr De Mol Vogelaarsweg 6 Dordrecht (de Staart)

15-Apr Delta Wielrenpad 2 Spijkenisse

22-Apr Trias Jaap Edenweg 40 Den Haag

29-Apr Ahoy Landscheiding 101 Rotterdam (Bij Vliegveld)

6-May WTOS Lange Kleiweg116 Rijwijk (bij De Spartaan)

13-May Swift Willem v.d. Madeweg 1 Leiden

27-May Delta Wielrenpad 2 Spijkenisse

3-Jun Coureur Vlaardingerdijk 5 Maassluis

10-Jun Ahoy Landscheiding 101 Rotterdam (Bij Vliegveld)

17-Jun Flakkee (ovb) Word later bekend

24-Jun Trias Jaap Edenweg 40 Den Haag

1-Jul WWV Broekpolderlaan 14 Honselersdijk

8-Jul Swift Willem v.d. Madeweg 1 Leiden

15-Jul Ahoy Landscheiding 101 Rotterdam (Bij Vliegveld)

22-Jul Spartaan Lange Kleiweg116 Rijwijk

29-Jul Ahoy Landscheiding 101 Rotterdam

5-Aug Bollenstreek Spekkelaan 3 Lisse

12-Aug WWV Broekpolderlaan 14 Honselersdijk

19-Aug de Mol Vogelaarsweg 6 Dordrecht (de Staart)

26-Aug De Spartaan Lange Kleiweg116 Rijwijk

2-Sep De Coureur Vlaardingerdijk5 Maassluis

9-Sep Trias Jaap Edenweg 40 Den Haag

16-Sep Ahoy Landscheiding 101 Rotterdam (Bij Vliegveld)

Verzoek voor het organiseren van het DK Tijdrijden!

13 februari 2018

Hierbij een verzoek van het district voor het organiseren van het DK Tijdrijden. Gaarne mail naar de secretaris van het district.

Eindstand Open Zuid Hollands Kampioenschap

26 september 2017

Eindstand Open Zuid Hollands Kampioenschap Cat. 1 t/m 7